Home Forum Photogallery FAQ 10. August 2022 04:43
Navigace

Kdo je on-line
Hosté on-line: 1

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 372
Nejnovější člen: JG1_Willy

Kdo tu byl
Duck Jmeno: Duck
Vstoupil: 27.11.14
2 tdn
200th_TAR0 Jmeno: 200th_TAR0
Vstoupil: 19.04.12
9 tdn
311_Vont Jmeno: 311_Vont
Vstoupil: 02.02.12
12 tdn
Longnez Jmeno: Longnez
Vstoupil: 15.11.13
27 tdn
311_Mart Jmeno: 311_Mart
Vstoupil: 27.02.12
27 tdn

Kdo je na TS ACES

Číst diskuzi
Aces over Europe | Aces over Pacific » CZ Aces over Europe / Aces over Pacific servers » Obecná diskuze
 Vytisknout diskuzi
návrhy na protrestání / BAN
Pajda
dnes na mapě AoE_Circus_43 střílel 2x po vlastních (modrých) nějaký C6_Vince... pokud se to bude opekavot navrhuji BAN

Koty
Kua, ved tam nejsou ikony, tak co. Třeba ani nechtěl. Řekl bych, že nejlepší bude, napsat mum, že střílet se má na jistotu. A až pak by střílel, navrhuji ten Ban.

Pajda
Tak zdá se, že si to celkem spolehlivě hlídá server sám..

jinak splést si pomalu letící formaci Do-217, s něčím britským Zamračený To se snad nestává ani našim amerikám Úsměv

1stCL_Fucida
Nám zase jeden Luftwaffák zaútočil nejdřív na Bf 109 z eskorty a pak se pustil i do Ju 88. Naštěstí bránící se Bf 109 vyvázl jen s lehkým poškozením a Junkers svůj let (byť se zcela zdevastovaným ocasem a uraženou směrovkou) také dokončil.

Takže ten slepý stíhač ban nakonec nevyfasoval. Nicméně jako bývalý Perseus by zasloužil pěkných pár facek.
Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt...

1stCL_Kouty
však to včera zase byla naše trojice bombarďáků, která sice snesla útoky lajťasů(nechť buď cover pochválen), ale proti blbci ve FW nám nepohlo už nic Zamračený
Až jsem byl potom tak sprostý do chatu, že mě to kicklo Šklebící se

Pajdo, myslíš ty pomale letící 217, s kterýma cover nedokáže téměř držet krok? Šklebící se
Ufw. 1stCL/Kouty
8./1stCL - Kapmf Kommando "Kurtis"
Blaue - 14

Pajda
Tak ono pro Lajta ta Do-271 zase není taková tragédie, jako pro spita.

No ale hlavně nevíš, kdo vás včera prásknul... Šklebící se Náhodou jsem na vás narazil nad kanálem, tak jsem se zarovnal a jal se dohánět a když už to vypadalo nadějně, že jsem si říkal "tak a teď se pořádně zasviním" Úsměv Tak mne přeletělo jedno befko, si říkám "dobrý to stihnu jeden průlet..." kouknu pro jistotu do zrcátka a říkám "nestihnu..." No a jak jsem začal zdrhat k vodě před tím druhým befkem tak nevím jestli se mi letadlo klepalo víc od rychlosti úprku nebo jak jsem stenografoval vaši polohu 606ce. Úsměv

Nad pobřeží jsem se dostal právě ve chvíli, kdy jsem měl z první ruky pohled jak jste nádherně z levelu přeorali ten cíl (já se to snad opravdu naučím taky) a začali točit domů, v tu chvíli se začala tuším přibližovat 606 a začala pronásledovat, já to taky ještě chtěl zkusit a když už jsem se vyškrábal do těch 15kf tak zase zrcátko a zase dolu, ale tentokrát už mi Pyt naložil pořádně. Těsně před mým přistáním na letiště vás právě začal kostit ten FW, tak jsem po přistání ani nedal refly a ihned skočil na AoE popsat tu situaci a než jsem se vrátil, tak Pyta sundal tuším hayes, takže jsem se mu ani nepřipsal.. takový to jsem kamarád Mrknutí

.. mimochodem hlásil jsem do éteru 3x Do217 a 2x BF109, ale mam pocit že coveru s váma nakonec asi bylo víc?

.. v každém případě parádní akce, ikdyž poznamenaná tou kaňkou nakonec, protože ty body z bombardování jinak musely být hodně slušný

1stCL_Kouty
cover byli tuším 4 befka(nejsem si jist, byli jsme na jiném kanále) a odváděli svou práci pečlivě Úsměv
Ufw. 1stCL/Kouty
8./1stCL - Kapmf Kommando "Kurtis"
Blaue - 14

1stCL_Werner
Jediná chyba byla, že ve chvíli, kdy sem chtěl popravit toho fokáče ho to kicklo Šklebící se
1st Czech Lions - Resistance is futile...

Achileus
NECHCES MI FUCI RICT ZE TO BYL NEKDO OD NAS

1stCL_pbarry
Pajda napsal:

Tak ono pro Lajta ta Do-271 zase není taková tragédie, jako pro spita.

No ale hlavně nevíš, kdo vás včera prásknul... Šklebící se Náhodou jsem na vás narazil nad kanálem, tak jsem se zarovnal a jal se dohánět a když už to vypadalo nadějně, že jsem si říkal "tak a teď se pořádně zasviním" Úsměv Tak mne přeletělo jedno befko, si říkám "dobrý to stihnu jeden průlet..." kouknu pro jistotu do zrcátka a říkám "nestihnu..." No a jak jsem začal zdrhat k vodě před tím druhým befkem tak nevím jestli se mi letadlo klepalo víc od rychlosti úprku nebo jak jsem stenografoval vaši polohu 606ce. Úsměv

ý

...to už jsme tě sledovali přes mířidla našich dost těžkých kulometů. Ten průlet dolů s befkem jako na provázku na šestý byl docela efektní.

Pajda
A já říkal: "Ták a teď o mě neví a pořádně jim to natřu" Úsměv

Ty Do-217 nám byl fakt Goering dlužen... spitfajr to nedožene, tedy pokud není zrovna ve stratosféře. Lajt sice jo, ale pravidelně mu hned první kulička demontuje kanón a za ní v těsném pořadí obvykle následuje PK. No a Tyffie z roku 42 je docela rád že se v těch 20k udrží.

606_hayes
jo pyta som sundal ja....a ked uz sa tu tak nad tym diskutuje vcera to bolo hodne dobre polietanie.....pajda referoval kto je kde, nase latasi sa tam prehanali a spitfirovia boli rady ze dohnali vobec befka.....Úsměv skoda toho magora co to tam kosil v style "DOOM"...vsetko co leti je nepriatel

1stCL_pbarry
Pajda napsal:

Ty Do-217 nám byl fakt Goering dlužen... spitfajr to nedožene, tedy pokud není zrovna ve stratosféře. Lajt sice jo, ale pravidelně mu hned první kulička demontuje kanón a za ní v těsném pořadí obvykle následuje PK. No a Tyffie z roku 42 je docela rád že se v těch 20k udrží.

To nás mrzí Cool

606_Druindin
Achileus napsal:

NECHCES MI FUCI RICT ZE TO BYL NEKDO OD NAS

Nevím sice koho Fuči myslel, ale včera na servru se objevil třetí "Werner" a to konkrétně C6 Werner, takže mohlo dojít k případné záměně s vaším Wernerem, páč předpokládám že jejich Wernera nemysylel Úsměv

Ale to střílení po vlastních měl na svědomí jinej z C6, esli se nepletu...
Ono se totiž do teho pronásledování prchajících Dornierů nějak zaplantala aji tá C6 squadrona.
sjura.sweb.cz/606_panel_BG-D-spitVIIICW_02c_300x60_AOE.jpg
Neni ruma, neni Å¡turma!!!

Pajda
Já myslím, že Fuči hovořil o úplně jiném žáku z úplně jiné třídy Úsměv

1stCL_Fucida
Jop. Úsměv Poslal jsem to Achilovi v PM, ať si nepereme naše špinavé modré prádlo veřejně Úsměv
Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt...

310_Podrs
Pokud někdo bude blbnout, tak ho sem prosím napište. Zkusíme se s ním spojit a domluvit mu (banda zfetovanejch negrů s letlampou čeká).

Když to udělá opakovaně a bude to prokazatelné (statistiky, track - ten ideálně) tak mu banána dáme. Aby tam někdo nazačal prznit vlastní ve velkém hlídá autokick.
www.311raf.com/images/signature/sig_Podrs.jpg
ACES DF Servers Admin

www.310raf.com
CSL1_Talbot
Ja som vcera vystrelil na letiaceho spita v momente ked skakal a nechtiac som tym vyzral spita inemu befku.Befko nasledovne po mne naschval strielal az som musel vyskocit a pravdaze smrt.Na moj dotaz preco striela po vlastnych mi napisal ze to za to,ze som mu ukradol zostrel.Bol to =LG=Flogger a jeho letka este mala v chate z toho zabavu-ale mna akurat presla chut lietat kvoli jednemu buzerantovi ktrory nema problem strielat beztresne po vlastnom.Clovek sa snazi cely vecer a nakoniec ho naschval zostreli vlastny.Mame k tomu aj track.Da sa s dotycnym nieco poriesit???

1stCL_Kurres
Pokud mluvíš o včerejším tobruku, tak tam se vyžíralo nonstop. To si tam plachtí dolů spit bez ocasu a hejno bifteků po něm stále střílí... Normálka Zamračený

310_Podrs
CSL1_Talbot napsal:

...Na moj dotaz preco striela po vlastnych mi napisal ze to za to,ze som mu ukradol zostrel.Bol to =LG=Flogger ... Da sa s dotycnym nieco poriesit???

Střílet po tobě by neměl, to je porušení pravidel serveru, stejně jako kill steal, který jsi provedl ty.

Ale samozřejmě, že se "vyžrání" sestřelů může stát a pak je to o domluvě (a případně omluvě). Pokud ses omluvil a on se ti vysmíval a jeho kumpáni také, tak to je přinejmenším neslušné. Pokud ses neomluvil, tak to je škoda, ale samozřejmě to neomlouvá ani jeho jednání. Není registrovaný na fóru (ani nikdo z LG) a nemám na něj mail, pokud tohle udělá ještě jednou, tak mu napište, že jedná proti pravidlům a může očekávat ban.

Napište mu, že pokud mu někdo vyžere kill, tak může poslat track adminům AoE, ale nebude to řešit na vlastní pěst porušením dalšího pravidla serveru. Rozhodně nechci začít omezovat létání na AoE jako tomu je na Spits vs 109, chce to ale dodržovat základy slušného chování.
www.311raf.com/images/signature/sig_Podrs.jpg
ACES DF Servers Admin

www.310raf.com
Přejít na fórum:
Google Web Translate
ENG DEU ESP BRA FRA RUS

Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.

Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

05.07.2021 23:13
servers R UP

09.02.2021 19:36
servers R UP Úsměv

12.11.2020 18:55
Thanks! Úsměv

12.11.2020 17:27
Thanks a lot Achileus!

12.11.2020 15:19
servers R UP

04.07.2020 22:42
Hello everyone! Úsměv We are planning to fly today at 20:00 UTC+3 (Moscow) (c) some bombers Mrknutí

14.06.2020 12:11
Hi everyone! Servers not working ((

08.12.2019 23:55
it's working again

05.12.2019 18:04
I’m working on it stay tuned Mrknutí

30.08.2019 22:32
Statistics just do not work for me? Smutný

ACES Servers © 2012-2014