Home Forum Photogallery FAQ 10. August 2022 03:15
Navigace

Kdo je on-line
Hosté on-line: 1

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 372
Nejnovější člen: JG1_Willy

Kdo tu byl
Duck Jmeno: Duck
Vstoupil: 27.11.14
2 tdn
200th_TAR0 Jmeno: 200th_TAR0
Vstoupil: 19.04.12
9 tdn
311_Vont Jmeno: 311_Vont
Vstoupil: 02.02.12
12 tdn
Longnez Jmeno: Longnez
Vstoupil: 15.11.13
27 tdn
311_Mart Jmeno: 311_Mart
Vstoupil: 27.02.12
27 tdn

Kdo je na TS ACES

Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Ukončení SCH3 20.12.2012
1stCL_Fucida
Matylda napsal:
...Z toho důvodu se na příp. umírání nad pacifikem během SCh už teď masochisticky těším.

Tohle určitě neprojde. O Pacifik není dlouhodobější zájem.
Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt...

Matylda
Zanech na chvíli Fw stereosu a preskoč do bambusového adrenalinu, já jsem větší optimista. Mrknutí

http://www.youtube.com/user/Matyldafilm
606_Druindin
Fuči možná by ses divil kolik včera bylo lidí na Strike Kyushu 45 oproti Bastogni. A měls tam hodně svojich chlapců Úsměv
sjura.sweb.cz/606_panel_BG-D-spitVIIICW_02c_300x60_AOE.jpg
Neni ruma, neni Å¡turma!!!

310_JD
Skvělá práce. S SCH měl Šturm zase "koule". Těším se na AoP a doufám v mnoho statečných pilotů, kteří se zapojí do krvavých soubojů o sake a lejžiMrknutí

1stCL_Fucida
606_Druindin napsal:

Fuči možná by ses divil kolik včera bylo lidí na Strike Kyushu 45 oproti Bastogni. A měls tam hodně svojich chlapců Úsměv

To já přece vím, že si to pár lidí rádo občas zalétá, zvlášť když pořádnej pacifickej server neběžel snad několik let Úsměv Ale každý týden SCH hnát do Pacifiku, to je prostě nereálný. Resp. z hlediska 1stCL nereálný.

Matylda
1stCL_Fucida napsal:zvlášť když pořádnej pacifickej server neběžel snad několik let...

O to víc optimismu tomu dávám, zahoď dubové ratolesti a umři jako chlap. Šklebící se

Jasně že by Pacifik každý týden časem omrzel, ale naopak jednou za čas do SCh přihodit rejdzové nudle by nebylo na škodu. Myslím, že by to dost lidí uvítalo. Mrknutí

1stCL_Fucida
To je čistě na lidech, co to budou organizovat Úsměv

Saburo
I přez mé okamžité zapálení se pro SCH na AoP, musím bohužel dát za pravdu Fučimu.
Jedna mapa SCH nedělá i když to včera večer mělo koule, to zas jó.

Po malém zamyšlení se musím říci, že je SCH na běžných mapách pro AoP nehratelná, změnilo by se to v prostý masomlejn, něco co SCH právě být nemělo... Plus samozřejmě lidi.

Zdůvodnění je na delší článek, který sem ale nepatří.

Matylda
To asi jo, ale mimo SCh dnů se ,,registranti" SCh sejít můžeme, ne? Mrknutí Domluvit nějaký jiný Sádlo/Máslo den, třeba 1x za měsíc by nebyl zájem? Při troše fantazie by to mohla být změna, ale čistě masomlejn já samozřejmě taky nemusím.

ringlett_cz
čistě teoreticky, pokud by se dalo létání jednou za měsíc/ tři týdny, a pokud by byla podpora ze strany serveru, nebylo by možno začít s nějakou malou virtuální válkou?
A podle výsledku jednoho kola postavit mapu pro další? Nebo je to nesmysl? Je to fakt hafo práce.

(jo jsem ten co by měl zájem na tom dělat)
blázen z přízemní výšky

https://www.faceb...=bookmarks

1stCL_Fucida
Jistě že by to šlo, Ringlette Úsměv. Všechno jde, když se chce a je na to čas a prachy Úsměv. Nicméně to, co vymýšlíš by sežralo o řád více času, než organizace stávajícího SCH.

Myslím, že je to nereálné.

ringlett_cz
Po pravdě, já si to nepředstavuji jako kompletní frontu na celé čáře od moře po švýcary. To chápu že je strašlivá pakárna. Možná by se dal udělat jednodušší model. Ale vezmi to takto, pro SCH se dělají čtyři mapy za měsíc, pro tuhle srandu tři mapy za dva měsíce. Práce zhruba poloviční. Mapy na běžném serveru jsou propracované do poslední krávy u stojánky. A jsou krásné. Ale pro tohle klidně myslím mohou být podstatně skromnější. Já nechci přehráva speciálku Invaze, ta prý byla super, a podle toho co jsem četl asi ještě lepší.

Mapa by byla postavena ve stejném stylu jako pro SCH, jen by každá strana věděla o svém cíli, nebo více cílech, ale méně než v SCH. Jež je nutné zničit pro posunutí linie do území protivníka. Pokud by k tomu došlo, v příští mapě bude linie kus jinde, u budou ztracené stroje a jede se dále.

Obě strany by začali z určitou sumou letadel s kterou by museli hospodařit, z které by měli pro danou operaci uvolněno určité množství, a která musela by jim vystačit na celou dobu jedné kampaně. Celkem slušně víme kolik toho která strana měla k dispozici.

1stCL_Fucida
Jop, základní idea dobrá. Ale už jen vše organizovat, testovat, stavět mapy, vyhodnocovat, hlídat...to je prostě práce na celej úvazek Úsměv Domnívám se, že stávající model SCH je "tak akorát" vhodný pro to, aby se z něj člověk po třech měsících nezbláznil.

Algy
Tak isto vďaka všetkým tvorcom a tým ktorí sa pričinili o SCH.

A "vďaka" aj tým ktorí svojou hlúposťou dohnali tvorcov k tomu, k čomu ich dohnali. Už sa teším kedy práve tie tupé hlavy zorganizujú niečo podobné.Cool
Letka_13/Algy

TriDuby_Luky
Algy, možno to trochu urýchlili ,ale tolko času tomu venovať sa stále nedá, takže budme vďačný za to, čo sme tu mali a tešme sa na ďalších obetavcov, ktorý nám budú ochatný venovať čas v budúcnosti a zorganizovať, čo sa tomuto apom priblýži. Invázia bola asi výnimka svojho druhu a je mi ľúto tých čo sa toho nezúčastnili /napriklad Farkyho stále vnímam, ako svojho velitala aj ked teraz lieta za modrýchMrknutí/. Ž e sa nájdu nespokojenci aj v budúcnosti s tým musia budúci tvorcovia počítať, a my ostatný im v tom napomáhať, hlavne chladnou hlavou.Mrknutí

Robo
1stCL_Fucida napsal:Ale každý týden SCH hnát do Pacifiku, to je prostě nereálný. Resp. z hlediska 1stCL nereálný.

Neboj Fuci, to je nam vsetkym jasne Šklebící seŠklebící seŠklebící se
Letka_13/Robo.

saldy
Všechny mapy aop ale nejsou masomlejnový, některé mají strukturu jako známe z evropských map, ale např. Nomonhan incident tam je prasomlejn přímo žádoucí - jo a minule mě tam lioni v Ratách sestřelili asi tak 15x Úsměv

http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
Saburo
Saldy nesouhlasím, podle mého, jediná mapa která by asi momentálně šla by mohla být ta Tvá Leyte, nebyl jsem na ní doteď proto asi. Odpoledne zkusím vysvětlit svůj pohled na tuto věc.

erichos
Ako to tu uz niekto nazval SCH bola mala specka kazdy stvrtok, bolo to super, cim to bolo jednoduchsie tym to bola vacsia zabava, ked sa to zacalo brat moc vazne tak sme si tento ohnik sami zadusili. Skoda ale aj tak vdaka organizatorom za ich cas a vynaložene usilie.
Myslim ze striedacka medzi AoE a AoP by bola fajn, no aj tak to bude chciet niekoho kto sa obetuje a bude na tom makať viac ako iny.
Letu zdar.

Přejít na fórum:
Google Web Translate
ENG DEU ESP BRA FRA RUS

Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.

Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

05.07.2021 23:13
servers R UP

09.02.2021 19:36
servers R UP Úsměv

12.11.2020 18:55
Thanks! Úsměv

12.11.2020 17:27
Thanks a lot Achileus!

12.11.2020 15:19
servers R UP

04.07.2020 22:42
Hello everyone! Úsměv We are planning to fly today at 20:00 UTC+3 (Moscow) (c) some bombers Mrknutí

14.06.2020 12:11
Hi everyone! Servers not working ((

08.12.2019 23:55
it's working again

05.12.2019 18:04
I’m working on it stay tuned Mrknutí

30.08.2019 22:32
Statistics just do not work for me? Smutný

ACES Servers © 2012-2014