Home Forum Photogallery FAQ 28. May 2020 10:43
Navigace

Kdo je on-line
Hosté on-line: 1

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 372
Nejnovější člen: JG1_Willy

Kdo tu byl
606_Ramon Jmeno: 606_Ramon
Vstoupil: 06.02.12
3 tdn
Longnez Jmeno: Longnez
Vstoupil: 15.11.13
6 tdn
Kukulo Jmeno: Kukulo
Vstoupil: 07.02.12
7 tdn
606_Tclaw Jmeno: 606_Tclaw
Vstoupil: 16.04.12
8 tdn
200th_TAR0 Jmeno: 200th_TAR0
Vstoupil: 19.04.12
8 tdn

Kdo je na TS ACES

Číst diskuzi
Aces over Europe | Aces over Pacific » CZ Aces over Europe / Aces over Pacific servers » Společné polety
 Vytisknout diskuzi
Operation TEN-GO
1stCL_Hien
To je nádhera!!!! Mrknutí

TozziFan
Tak toto mi nedělejte. Termín mi koliduje s prací, takže bohužel budu jen symbolicky mávat odlétajícím strojům. Doufám jen, že aspoň nějaký ten trénink stihnu a proletím se. Dejte vědět co nejdříve kdy bude test. Je to moooooc pjekný Smutný
i564.photobucket.com/albums/ss87/TozziFan/Games/Rise%20of%20Flight/CaK_Baner2_600x160_zps9dd78c11.png

1stCL_Hien
TozziFan napsal:

Tak toto mi nedělejte. Termín mi koliduje s prací, takže bohužel budu jen symbolicky mávat odlétajícím strojům.

To u vás v práci neví, že je válka Vyděšený
Mrknutí

saldy
TozziFan napsal:

Tak toto mi nedělejte. Termín mi koliduje s prací, takže bohužel budu jen symbolicky mávat odlétajícím strojům. Doufám jen, že aspoň nějaký ten trénink stihnu a proletím se. Dejte vědět co nejdříve kdy bude test. Je to moooooc pjekný Smutný

Nic si z toho nedělej, tak aspoň pomůžeš Veiksovi umýt tu hromadu špinavýho nádobí Šklebící se

http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
Kukulo
No to je skoda Tozzifane, do tehly aj s tym.

On mozno veikso bude skrabat zemiaky na Okinawe, len ho musim este nak lepsie presvedcit.
Letka_13/Kukulo

Kukulo
Edit: vymazany link na neaktualny modpack
Upravil/a Kukulo dne 30.03.2015 21:29
Letka_13/Kukulo

OREL_Ninos
Kedy by si chcel testovať? Server priprávíme a možeme testovať.

erichos
MOD pre server je uz na serveri, ked posles mapu tak mozte testovat.

1stCL_Ziza
Zdarec. připište mě pls k těm žlutejm!Cool
P.S: pokud bude dost zájemců tak svoje místo uvolním...moje účast tak na 50% ale letět bych chtěl to jako jo..jen ta žízeňZamračený

saldy
Mapa poslána Kukulovi a Erichovi, můžete to odpálit Úsměv

311_Kerbi
Hlasim se na Essex jako chytač olova Mrknutí
Jmenuju se Hleď si sakra svýho. Tadyhle můj syn je Jinak ti urvu hlavu a synovec se jmenuje A nakopu ti prdel!

Kukulo
Ziza aj Kerbi su naverbovani.

Zizo, prist sa da aj neskor a aj pod parou. Lod ma cez 200 metri to hadam trafis Pff

Test - este kontaktnem ericha, ale videl bych to na zaciatok v piatok vecer co ja viem od 20:00 do soboty do rana.
Letka_13/Kukulo

erichos
Počítam s tým, že v piatok od 20.00 spúšťam mapu, pokial by bol z mojej strany problem tak to dufam zastreší Ninos.
Letu zdar borci.

veikso
Hlásím se na loupání rýže!
Kdybych nepřišel, přehnal jsem to se saké.
Vyděšený
Nebojte se ohně chlapci, je to pro vaše dobro!

Kukulo
Pisem si. Tak to cerveni uz nemusia ani letiet Pff

Piloti vraj rozbili tu salku po vypiti sake pred letom, si neviem predstavit ako roztlcies ten krigel radegast...
Letka_13/Kukulo

Kukulo
Edit: neaktualny trening
Upravil/a Kukulo dne 30.03.2015 21:30
Letka_13/Kukulo

OREL_Ninos
V piatok od 20:00 budem vstrehu a pripravený.Úsměv

Kukulo
Dik Ninos. Asi nebude naval, ale cas bude snad dostatocny aby si piloti testli co treba.

Pisal som s erichom ze by nebolo zle dat este jeden test na buduci tyzden a ak to bude treba jeden test o dva tyzdne. To by boli uz asi skor treningy ako testy. Posadit Helldivera na paluby bez toho aby mu nieco neodpadlo chce trocha cviku Zamračený
Letka_13/Kukulo

saldy
Na Sibujanský bitvě, kde jsme před půl rokem bojovali s Musaši nebyl s navigací žádný problém protože plul uvnitř ostrovů. Zde to bude jiný protože pluje na otevřeném moři a není zde žádný orientační bod. Dálka není velká ale viditelnost je horší. Navíc Jamato se rychle přesunuje, za 3 hodiny překoná asi 100 km. Výchozí pozice bude známá, pluje na jihozápad ale to neznamená, že nemůže i vybočit. Spoléhá se na zkušenost posádek , není tu žádná jiná berlička protože palubní radary v akci nebudou.

Hra je dělaná ve zmenšeném měřítku, zopakuju, že platí dohoda, abysme trochu zachovali historii, na US bombry se nebude útočit. US stíhači je proto nechrání a můžou se zaměřit pouze na obranu svých lodí, cesty by se sice mohly zkřížit na začátku mise, ale IJN stíhači jsou tu proto aby ubránili své kamikaze. Jinak vše dovoleno. Jediným cílem IJN je zničit matky ve středu svazu a nepřímo tak podpořit v boji Jamato.Jak se US stíhači (ne)zorganizují, kolik jich bude, nebo jestli žluté zalehnou už nedaleko letiště, je jejich věc, oni se musí ubránit. Všechny složky ve hře mají jasný úkol a pouze 3 hodiny na splnění.

OREL_Ninos
Vytvoril som unas na webe Menu SPECIÁLKA pre rýchli prístup k informáciam.
Je tam aj Brífing. pre modrích aj červených. Ak bude záujem možem to nastaviť aby sa do jednotlivých sekcií dostali len podla farby.Cool

Přejít na fórum:
Google Web Translate
ENG DEU ESP BRA FRA RUS

Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.

Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

08.12.2019 23:55
it's working again

05.12.2019 18:04
I’m working on it stay tuned Mrknutí

30.08.2019 22:32
Statistics just do not work for me? Smutný

18.05.2019 23:02
both servers are on-line again (test maps ) enjoy

02.05.2019 06:44
Important Info: Servers will be back online soon with some new maps & nice updates. Be patient.

30.12.2018 14:10
Update! Today 24.02 at 17:00 Central European time bombsquad from Russia will fly on AoE or AoP server. Everyone are invited to join! Úsměv

02.08.2018 22:29
all servers up!! Úsměv

19.07.2018 15:09
Aktualizujte si prosím IP adresu a port pro Teamspeak AOE díky Ip adresa: 62.168.30.27:7231
heslo: aces

19.07.2018 15:08
Please update IP adress and port for Teamspeak AOE thanks Ip address: 62.168.30.27: 7231 password: aces

25.05.2018 15:35
My pleasure! It was great fun, esspecially our attack on Truk, and long trip back to carrier. Úsměv

ACES Servers © 2012-2014