Home Forum Photogallery FAQ 10. August 2022 03:13
Navigace

Kdo je on-line
Hosté on-line: 9

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 372
Nejnovější člen: JG1_Willy

Kdo tu byl
Duck Jmeno: Duck
Vstoupil: 27.11.14
2 tdn
200th_TAR0 Jmeno: 200th_TAR0
Vstoupil: 19.04.12
9 tdn
311_Vont Jmeno: 311_Vont
Vstoupil: 02.02.12
12 tdn
Longnez Jmeno: Longnez
Vstoupil: 15.11.13
27 tdn
311_Mart Jmeno: 311_Mart
Vstoupil: 27.02.12
27 tdn

Kdo je na TS ACES

Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Registrace do Squad Challenge
310_Podrs
Byla vytvořena dvě fóra, REDs resp. BLUEs přístupná pilotům registrovaným na fóru AoE a zároveň létajícím Squad Challenge polety...

Pokud někdo není v patřičné skupině (nevidí po kliknutí na liště pod bannerem na hlavní straně v "Diskuzním Fóru" sekci přístupnou jeho straně), tak ať si napíše o aktivaci do tohoto vlákna.

Piloti, kteří nejsou registrovaní do Squad Challenge nemají na přístup do těchto vláken nárok, pokud má někdo nový zájem o lety SCh, přečtěte si pravidla a poté se registrujte v tomto vlákně...

Upravil/a 310_Podrs dne 15.04.2012 23:12
www.311raf.com/images/signature/sig_Podrs.jpg
ACES DF Servers Admin

www.310raf.com
Permon
Mohli byste mne zaregistrovat k čeveným nezařazeným bombardérum?Děkuju AH_Permon

606_Druindin
furt do tej naší červené grupy nésu zařazen, tak teda pěkně prosím, smutně kókám.... Vyděšený
sjura.sweb.cz/606_panel_BG-D-spitVIIICW_02c_300x60_AOE.jpg
Neni ruma, neni Å¡turma!!!

citik
Jestli je třeba se na každej turnus hlásit znovu, tak já samozřejmě RED BOMBER VOLUNTEER. Kuju.
Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se začne chodit pro pivo!

310_Podrs
Netřeba se hlásit znovu, pokud nezměníte nick nebo nechcete změnit zařazení z první tůry, tak jste zařazení stejně i do druhé.

Permone, Rampa tě bude počítat k RVBS (bomber red dobrovolníci) a ty Druindine bys měl mít už přístup do RED fóra (můžeš si to vyzkoušet klinutím na TENTO odkaz, jestli se ti zobrazí skryté fórum).
Upravil/a 310_Podrs dne 24.04.2012 12:05
ACES DF Servers Admin

www.310raf.com
Achileus
no koukam ze se to pomalu rozjizdi

606_Druindin
jj, už mě to faká

313_Otto
Tak mě tam prosím regněte Mrknutí docela mě překvapuje že jsem se nějak ještě neregnul. Sice o víkendech nemohu, ale to snad není na závadu

Edit: Konkrétně k 313, díky

citik
Nechci vyapdat jako "ňouma", ALE, kde zjistím, kdo za jakou letku"peruť" lítá ?

Achileus
nechci vypadat jako chytrak ale u kazdeho pilota nad hodnosti ... je kolonka squadron Úsměv

310_Podrs
Je rozdíl být registrovaný do počítání statstik SCH a být zřazen k letce ve statistikách serveru samotného. Většinou to samozřejmě sedí, pokud někdo je zařazen na serverových statistikách jako pilot 313ky, tak pak za ní létá i na SCH.

Není tomu ale tak úplně ve všech případech, co si pamatuju, tak třeba k 313ce je při SCH počítán i Letecz, který jinak členem 313. perutě není. Navíc dobrovolnické letky vznikly přímo kvůli SCH a ve statistikách serveru samotného je také nenajdete.

Seznamy pilotů registrovaných do perutí/letek na serveru AoE najdete přímo ve statistikách v liště pod bannerem(logem) AoE.

Seznam pilotů regnutých za danou letku na SCH nikde tuším není, ale asi ho uděláme, třeba zjistíme, že nám někdo vypadl, nebo není tam kde by chtěl být. U pilotů letek s prefixy ale chyby nebudou, tam je to jasné Úsměv
ACES DF Servers Admin

www.310raf.com
citik
Achileus napsal:

nechci vypadat jako chytrak ale u kazdeho pilota nad hodnosti ... je kolonka squadron Úsměv

Neboj Mrknutí nevypadáš Šklebící se . Zajimá mě např. kdo lítá za RED VOLUNTEER.

ZVP_ALEX
Zdar hoši. Mohli by jste zaregistrovat za červené naši letku ZVP, po dohodě s pár kolegama z letky by jsme se k Vaší válce rádi připojili.

Jo a ještě dotaz, musí se potom každý pilot naší letky zaregistrovat sám, nebo je můžu přihlásit hned tady a hromadně?

Pokud platí ta poslední možnost tak do letky zrovna přidejte následující piloty:

ZVP_ALEX
ZVP_OZZY
ZVP_CARLOS
ZVP_HOKUS
ZVP_HOOK
ZVP_OLDBOY
ZVP_NOWAK
ZVP_JIRKA

pokud to nepujde hrmadně, tak mi někdo pošlete PM-ko jak mají hoši postupovat. Dík!

a v sobotu ve 20:00 jsme tam Mrknutí

310_Pip
ZVP_ALEX napsal:

a v sobotu ve 20:00 jsme tam Mrknutí

radsi v nedeli Mrknutí
www.311raf.com/images/signature/sig_Pip.jpg
Vous etes des femmes, des esclaves, des chiens. Je crache sur vous!
Hoka hey!

http://www.310raf.com/cs_wing_hangar.php
Pajda
á posily, LW nastanou kruté časy (tedy pokud své nasazení neuspěchají a dorazí až v tu neděli) Úsměv

Achileus
no potes koste rudej teror to nam zase bude horko ale budem bojovat az do konce teda pokud to neprepalite a nebude strasit modre uz v sobotu Úsměv

ZVP_ALEX
No my už jsme poněkud starší ročníky Cool tak nám tot trochu dýl trvá než se slezem, a proto ta sobota, aby jsme v neděli byli čiloučcíŠklebící se

606_Druindin
No můžete už dnes, sice se to ve čtvrtky nezapočítává, ale polet bývá dobrej Mrknutí

310_Podrs
Klidně je bijte i v sobotu, je to potřeba Úsměv

Tak vítejte, Rampa Vás po odletění nedělního večera zařadí do statistik, není třeba hlásit jednotlivá jména, kdo bude mít ZVP před jménem, tak k Vám bude započítán. Mrknutí
ACES DF Servers Admin

www.310raf.com
Orel_Kolokolcik
ahoj mohli by jste mne zaregistrovat mezi nezařazené red stíhače. kolokolcik

Přejít na fórum:
Google Web Translate
ENG DEU ESP BRA FRA RUS

Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.

Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

05.07.2021 23:13
servers R UP

09.02.2021 19:36
servers R UP Úsměv

12.11.2020 18:55
Thanks! Úsměv

12.11.2020 17:27
Thanks a lot Achileus!

12.11.2020 15:19
servers R UP

04.07.2020 22:42
Hello everyone! Úsměv We are planning to fly today at 20:00 UTC+3 (Moscow) (c) some bombers Mrknutí

14.06.2020 12:11
Hi everyone! Servers not working ((

08.12.2019 23:55
it's working again

05.12.2019 18:04
I’m working on it stay tuned Mrknutí

30.08.2019 22:32
Statistics just do not work for me? Smutný

ACES Servers © 2012-2014